بهترین جایگزین برای کلاس‌های حضوری تقویتی–تکدرس و کنکور خصوصی و گروهی

http://rahyaranlms.ir
اخبار و اطلاعیه

بهترین جایگزین برای کلاس‌های حضوری تقویتی–تکدرس و کنکور خصوصی و گروهی

بهترین جایگزین برای کلاس‌های حضوری تقویتیتکدرس و کنکور خصوصی و گروهی

 

http://rahyaranlms.ir

 

ارتباط در سیستم آموزش مجازی جایگزین مناسبی برای برگزاری دورههای خصوصی و یا گروهی آموزش‌های تقویتی-تکدرس و کنکور می‌باشد، که در عصر کنونی علاوه بر محدودیت‌های ارتباطی و الزام فاصله اجتماعی در مقابله با بیماری اپیدمی کرونا، از ظرفیت‌های بیشتری برخوردار است و می‌تواند معایب محدودیت‌های دیگر را نیز ازبین ببرد، که مهمترین آنها عبارتند از رفت و آمد‌های شهری و هزینه‌های مربوط به آن، ریسک خطرات جاده‌ای و سفر درون شهری، زمان از دست رفته در سفر‌های متعدد، الزامات یک دیدار و تشریفات مربوطه، رعایت ساعات عرف جهت برگزاری یک کلاس و یا دیدار آموزشی و موارد بسیار دیگری که در ارتباط مجازی به صورت تعاملی وجود ندارد و دیگر دغدغه‌ای برای آنها وجود نخواهد داشت، چراکه در هر ساعت از شبانه روز امکان اجرای کلاس‌های تقویتی و رفع اشکال وجود دارد و ضرورتی برای یک دیدار حضوری کاملا منتفی می‌باشد، علاوه بر آن در زمان مراجعه (رفت و آمد) هزینه‌های مربوطه برای مدرس یا دانش آموز صرفه ‌جویی می‌شود. و یک مزیت بسیار مهم در این روش قابلیت ضبط و بازبینی کلاس برگزار شده می‌باشد که به درخواست مدرس قابل اجرا به صورت آنلاین می‌باشد و غیرقابل ارائه به دیگران است.

 

http://rahyaranlms.ir

 

استفاده از سیستم آموزش مجازی در سامانه رهیاران بسیار ساده است و شما می‌توانید در کمتر از چند دقیقه و بدون نیاز به امکانات خاص و با ساده ترین وسایل متصل به شبکه مانند کامپیوتر، گوشی موبایل یا تبلت کلاس را با کیفیت برگزار نمایید. علاوه بر آن هماهنگی و نظم در برگزاری کلاس‌های مذکور در این روش بسیار ساده و مدون می‌باشد. در ادامه یک مثال ساده از برگزاری کلاس تقویتی ریاضی سال اول متوسطه را برای شما شرح میدهیم.

 

http://rahyaranlms.ir

 

بر اساس نیاز دانش آموز و سطح علمی وی، آموزگار می‌تواند تعداد جلسات را بر سرفصل تعیین شده در ۱۰ جلسه یک ساعت و نیم برنامه ریزی کند، اگر با توافق دانش آموز و مدرس ساعت برگزاری را ۹ الی ۱۰:۳۰ شب در نظر بگیریم بدون نیاز به هیچ امکاناتی و یا دغدغه رفت و آمد از اقصی نقاط کشور پذیرش دانش آموز داشته باشد و هزینه مناسب با تدریس خود را دریافت کند، در مقایسه با هزینه کلاس‌ها در روش مجازی معادل ۷/۱ هزینه کل هزینه روش حضوری خواهد بود و شما تنها با پرداخت مبلغ سرویس می‌توانید به صورت ساعتی از این پنل استفاده کنید. البته در قرارداد‌های با حجم و تعداد جلسات بالا این هزینه قابل کاهش نیز می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم با این سامانه بیشتر آشنا شوید و با مراجعه با آدرس اینترنتی:

Rahyaranlms.ir

و یا تماس با شماره ۶۶۱۷۶۱۹۶ (۰۲۱) و ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰ در خصوص کسب اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه‌ها اقدام نمایید.

دیدگاه (1)

  1. Aziz azadegan

    درودوسپاس⚘جالب است.منظوراز۱/۷ همان نسبت ۱به۷ است(یک هفتم)؟نیاز به قلم نوری ندارد؟فقط بالپ تاپ است وقابلیت استفاده ازوایت برددارد؟درمقایسه باadobe connectچه برتری دارد؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آمار سايت

  • 0
  • 1,451
  • 127
  • 456
  • 143
  • 534,084