اینستاگرام به‌دلیل مشکل نرم‌افزاری در حال مسدودسازی میلیون‌ها حساب کاربری است

اینستاگرام
اخبار و اطلاعیه

اینستاگرام به‌دلیل مشکل نرم‌افزاری در حال مسدودسازی میلیون‌ها حساب کاربری است

پردیس‌فناوری‌کیش _ فناوری‌اطلاعات‌و‌ارتباطات ؛

میلیون‌ها نفر از کاربران اینستاگرام می‌گویند حساب آن‌ها بدون دلیل مسدود شده. اینستاگرام در بیانیه‌ای می‌گوید این اتفاق نتیجه‌ی مشکلی نرم‌افزاری است.


به گزارش کیش‌تک ، تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام با انتشار پست در سایر شبکه‌های اجتماعی از بروز مشکلی عجیب خبر داده‌اند: اینستاگرام به آن‌ها گفته است که حساب کاربری‌شان مسدود شده. مشکل موردبحث از ساعاتی پیش در اینستاگرام دیده شده است.

در پیامِ به‌نمایش‌درآمده در اینستاگرام، گفته شده کاربران ۳۰ روز فرصت دارند با کلیک روی گزینه‌ی آبی‌رنگ مخالفت خودشان را با مسدود شدن حساب کاربری اعلام کنند.

مشکل مسدود شدن حساب اینستاگرام اکانت Instagram

میلیون‌ها نفر از کاربران اینستاگرام با این پیام مواجه شده‌اند که از تعلیق شدن حساب کاربری آن‌ها خبر می‌دهد

اینستاگرام با انتشار توییتی جدید تأیید کرده که مسدود شدن حساب‌های کاربری نتیجه‌ی مشکلی نرم‌افزاری است و اعضای تیم هم‌اکنون در تلاشند مشکل را رفع کنند: «آگاهیم که گروهی از شما کاربران در دسترسی به حساب اینستاگرام به مشکل خورده‌اید. ما در حال بررسی موضوع هستیم و به‌خاطر این اتفاقِ دردسرساز عذرخواهی می‌کنیم.»

به‌نظر می‌رسد مشکل جدید اینستاگرام بیشتر روی کاربران آیفون متمرکز است. در همین حین گفته می‌شود تعلیق حساب‌های کاربری باعث شده تعداد فالورها به‌شدت افت کند. برای نمونه تعداد فالورهای حساب اینستاگرام کریستیانو رونالدو سه میلیون نفر کمتر شده است. این موضوع نشان می‌دهد حساب کاربری میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا به حالت تعلیق درآمده.

شماری از کاربران می‌گویند پس از تأیید شماره‌موبایل و آدرس ایمیل، توانسته‌اند حساب کاربری‌شان را مجددا فعال کنند، این در حالی است که بقیه‌ی کاربران با وجود تلاش‌های بسیار همچنان نتوانسته‌اند به حساب خود دسترسی پیدا کنند.


ارتباط‌‌با‌ما : 
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰
نشانی : خیابان جمالزاده‌شمالی بعد از بلوار‌کشاورز پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵
شبکه‌های‌اجتماعی‌پردیس‌فناوری‌کیش :
سامانه‌آموزش‌مجازی‌رهیاران : www.rahyaranlms.ir 
کانال‌تلگرام kishtech@ 
 اینستاگرام    rahyaranlms            kishtech.ir