کارگاه‌آموزشی‌ایجنت نقل‌و‌انتقال بازیکن‌فوتبال آی‌تی‌فوتبال

ITFootball football player transfer agent training workshop
اخبار و اطلاعیه

کارگاه‌آموزشی‌ایجنت نقل‌و‌انتقال بازیکن‌فوتبال آی‌تی‌فوتبال

دپارتمان دوره‌های ورزشی‌آی‌تی‌فوتبال ؛

بی تردید حوزه فوتبال در دنیای امروزعلاوه بر یک ورزش و فرهنگ فراگیر ، به عنوان یک صنعت جهانی از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است ، تا بدان جا که از آن به عنوان یک صنعت پر بازده یاد می شود . در همین بین کارگزاری یا ایجنت‌فوتبال به صورت حقوقی یا حقیقی در فوتبال بیشترین نقش را در پولسازی بازیکنان و همچنین باشگاههای بزرگ ایفا می‌نماید .

ایجنت به عنوان یک نماینده و یا مدیر برنامه‌های فوتبالیست نقش‌های متفاوتی دارد و از مهمترین وظایف او ، انجام مراحل نقل‌و‌انتقال و ایجاد شرایط مناسب برای بازیکن مورد نظر است وقطعا درصدی از مبلغ خرید و فروش بازیکن به عنوان حق الزحمه به ایجنت تعلق می گیرد ، پورسانتی  بین 4 تا 12 درصد ، که قابل توجه نیز می باشد .

انعقاد قرارداد با شرکتهای تبلیغاتی ، باشگاه ها برای یک بازیکن از فعالیتهای ایجنت می باشد ، و قطعا دانش لازم و مهارت در مواجه با قراردادهای حقوقی ،آشنایی با موضوعات انظباطی و اخلاقی ، داشتن رویکرد مدیریتی ، بازاریابی ، رسانه‌ای از موارد مهم و شاخص در یک ایجنت موفق است .

افراد موفق به عنوان ایجنت از سال 2002 تا کنون بیش از 5000 نفر بوده اند که در بسیاری از کشورها فعالیت  دارند و از آن جمله ایران هم از این قاعده جدا نمی باشد .

آی‌تی‌فوتبال با آگاهی از این نیاز در صنعت فوتبال امروز ، اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری «کارگاه‌آموزشی‌ایجنت نقل‌و‌انتقال بازیکن‌فوتبال» با حضور مدرسان برجسته آقای‌دکتر‌محسن‌حیدری و آقای‌رسول‌باختر نموده است .

تاریخ‌برگزاری : 1401/08/19
زمان‌برگزاری : از  15 الی 19
نوع‌برگزاری : حضوری‌وآنلاین

جهت ثبت‌نام کلیک کنید

باامکان صدور مدرک‌بین‌المللی
ظرفیت‌محدود
سرفصل :

ITFootball football player transfer agent training workshop

1-موضوعات مرتبط با حقوق‌فوتبال

2-موارد مهم قردادهای‌داخلی‌وخارجی

3-مسائل انظباطی و اخلاق‌فوتبال

4-آشنایی با بازاریابی‌فوتبال

5-شناسایی استعدادها           

6-ایجاد ارتباط با باشگاه‌ها

7-اصول‌مذاکره‌و‌فن‌بیان

8-آشنایی با ارتباطات‌رسانه‌ای

باامکان صدور مدرک‌بین‌المللی
ظرفیت‌محدود

جهت ثبت‌نام کلیک کنید

از اهداف این کارگاه ایجاد آمادگی لازم جهت شرکت افراد در آزمون‌ایجنت سالانه فدراسیون می باشد برای ثبت نام در این کارگاه می توانید به اطلاعات مندرج در سایت‌آی‌تی‌فوتبال مراجعه نمایید .


ارتباط‌‌با‌ما : 
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰
شبکه‌های‌اجتماعی‌آی‌تی‌فوتبال :
کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 
 اینستاگرام   itfootball.ir  
آپارات itfootball